Кошик
46 відгуків

продажа ингредиентов для пищевой промышленности.

+380680169404
+380680169404
+380505669323

  продажа ингредиентов для пищевой промышленности.

          Компанія Vistas виробляє інгредієнти для підприємств харчової промисловості України. Наші клієнти виготовляють кондитерські, хлібобулочні та ковбасні вироби, а також сири.

  Ми виготовляємо декілька видів ваніліну, які володіють хорошою термостійкістю і витримують температуру 230 градусів. У цьому році фахівцями нашої компанії розроблений ванілін для виробництва шоколадної глазурі з яскраво вираженим ароматом ванілі і малої дозуванням (0,2 ― 0,3 кг/тонну).

  В асортимент нашої продукції входить макова начинка двох видів: класична і суха. Начинки виготовлені з якісного маку, мають приємний смак і аромат, властивий маку. Класична начинка являє собою густу масу темного кольору з характерним запахом і смаком. Суха макова начинка зручна тим, що з неї можна отримати необхідну кількість звичайної начинки прямо в процесі виробництва. У неї більш тривалий термін зберігання, ніж у начинки класичної, а зберігати її можна при кімнатній температурі.

  Фруктові термостабільні наповнювачі від Vistas витримують високу температуру обробки і застосовуються у випічці і кулінарних виробах. Наповнювачі в процесі виробництва не випливають і зберігають свій зовнішній вигляд. За зовнішнім виглядом, це м'яка, глянцева пастоподібна маса, яка зберігає термостабільність і апетитний зовнішній вигляд при механічному впливі. Наші наповнювачі можна застосовувати при виготовленні заморожених напівфабрикатів, тому що при заморожуванні вони не кристалізуються, а після розморожування зберігає свої властивості. Компанія може розробити наповнювачі з урахуванням Ваших вимог і побажань.

  Виробників ковбасних виробів і плавлених сирів зацікавлять ароматизатори від компанії Vistas. Ароматизатор часнику чудово замінить свіжий часник в ковбасі при дозуванні 0,5 ― 1 кг на тонну готової продукції. Ароматизатор сиру додасть сирів і сирних продуктів хороший аромат і смак вершкового сиру, розширить смакову гаму і виправить похибки вихідної сировини. Наші технологи постійно розширюють асортимент ароматизаторів. Найближчим часом будуть проведені ароматизатори грибів і грибів з шматочками (натуральні печериці), а також ароматизатори молочної групи, такі як пряжене молоко, вершки і багато інших.Тісна взаємодія з технологами і фахівцями підприємств-замовників, дотримання всіх необхідних якісних показників продукції та своєчасного контролю над умовами виробництва дає нашому підприємству можливість виробляти продукти, що відповідають вимогам і можливостям кожного замовника.

  За 10 років роботи на українському ринку компанія Vistas зарекомендував себе як серйозний партнер і заслужив довіру своїх покупців. Ми уважно ставимося до кожного клієнта, виконуємо замовлення якісно і в строк, а наші фахівці завжди нададуть Вам консультацію з технології застосування наших продуктів. Досвід наших фахівців, виробнича база та технічні можливості створюють умови для виконання найрізноманітніших замовлень підприємств харчової промисловості.

  Завжди будемо раді співпраці з Вами!

  Групи товарів та послуг

  Вітрина

  Статті