Кошик
46 відгуків
продажа ингредиентов для пищевой промышленности.
+380680169404
+380680169404
+380505669323

  Про нас

  Компанія Vistas вже більше 10 років представлена на українському ринку як виробник і постачальник сировини та інгредієнтів підприємствам харчової промисловості.

  Гарантія нашого успіху ― це команда справжніх професіоналів, яка якісно і ефективно вирішує поставлені перед нею завдання і своєчасно реагує на всі вимоги і тенденції сучасного ринку.

  Наша мета ― максимально задовольнити запити і побажання наших клієнтів. Тому ми постійно розширюємо номенклатурний перелік тими товарами, які регулярно затребувані на підприємствах замовників.

  Завдання нашої компанії полягає в тому, щоб своєчасно і якісно забезпечити клієнтів доброякісними сировиною та інгредієнтами, які відповідають всім побажанням і вимогам покупця. Vistas постійно застосовує нові технології у виробництві, що дозволяє виробляти і постачати на вітчизняний ринок якісний товар.

  Невід'ємною частиною стратегії нашої компанії є інновації. Це означає, що ми уважно стежимо за процесом виробництва, безпекою та якістю продукції, асортиментом продукції і попитом на неї. Фахівці Vistas постійно аналізують споживчий ринок, щоб мати інформацію про те, який продукт на сьогоднішній день користується найбільшим попитом. В результаті з'являється можливість створювати затребувані продукти для наших клієнтів.

  Якість, інновації, відповідальність були і залишаються основними принципами компанії. Всебічне знання ринку служить джерелом виробництва нових продуктів, які, в свою чергу, будуть сприяти успіху наших клієнтів. Кожен продукт нашої компанії супроводжується сертифікатом якості, що виключає можливість придбання покупцем неякісного товару. До Кожного покупця ми підходимо індивідуально, застосовуючи гнучку систему ціноутворення.

  Досвідчені співробітники Vistas нададуть Вам кваліфіковану консультацію щодо застосування сировини та інгредієнтів у виробництві (дозування, стадії внесення тощо), а також допоможуть підібрати аналог виходячи з доступних варіантів без шкоди для їх якості. На існуючий момент перелік пропонованої нами продукції складається з наступних позицій: ванілін різних марок, начинки макові, наповнювачі термостабільні, барвники натуральні і синтетичні, рідкі ароматизатори, ароматизатори сухі.

  Ознакомиться с полным перечнем продукции и прайс листом можно на нашем сайте. Весь товар сертифицирован и имеет все необходимые документы, разрешающие его продажу и производство. Наша компания работает по всей Украине, мы доставим товар в любой город в самые быстрые сроки. Отправка товаров в регионы осуществляется транспортными компаниями: Новая почта и Деливери. Груз будет доставлен на склад перевозчика в Вашем населенном пункте, или по указанному Вами адресу. Мы всегда находим самые удобные формы сотрудничества, благодаря индивидуальному подходу к каждому партнеру. Vistas дорожить кожним покупцем, тому ми завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів.

   

  Контактна інформація компанії Vistas

  Vistas
  Торгова компанія
  УкраїнаДніпропетровська областьДніпрог. Днепропетровск, Слобожанский проспект 97.
  +380680169404менеджер
  +380505669323
  vistas.prod@gmail.com+380505669323vistas-dp.com.ua
  2003