Кошик
46 відгуків
продажа ингредиентов для пищевой промышленности.
+380680169404
+380680169404
+380505669323
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Безглютенова борошно

      Безглютенова борошно – це узагальнене поняття, яке  об'єднує велику кількість борошна різних видів. У цю групу входить лляне борошно, рисова, кунжутна, нутове, мигдальний, кокосова, кукурудзяна та інші. У чому ж особливість застосування такої муки? Загальне, що об'єднує різні види безглютенової борошна, - це знижений вміст білків. 8-10% білків в такому борошні дозволяє тесту бути легким і добре пропікається, а хлібобулочні вироби стають м'якими і повітряними. Для випічки хліба низкобелковая борошно не підходить через великий вміст у ньому клейковини.

      Найбільш популярною по застосуванню є кукурудзяна мука. Вона виготовляється з твердих сортів кукурудзи. Як і всі види безглютенової борошна, кукурудзяна мука є низкобелковой, дрібного помелу – саме ці якості забезпечують їй ті властивості, які необхідні при випічці кондитерських виробів. Колір - світло-жовтий, структура – однорідна.

      Кунжутна борошно виготовляється з насіння кунжуту. Для того, щоб отримати якісну борошно, насіння кунжуту трохи обсмажують, потім подрібнюють і протирають. Виходить борошно тонкого помелу з легким горіховим запахом, кольору слонової кістки. Вона чудово підходить для додавання в пекарські суміші. Кунжутную борошно рекомендують використовувати в поєднанні з такими видами борошна, як пшеничне, лляна або амарантовая.

      Нутове борошно також відноситься до категорії безглютенових видів борошна. Вона виготовляється з насіння нуту. Особливість нутовой борошна полягає в тому, що вона абсолютно не містить глютену, що актуально для людей, які мають непереносимість клейковини, що міститься в пшеничному борошні.

      Льняна мука користується попитом завдяки великому вмісту в своєму складі цінних незамінних жирних кислот і клітковини. Її отримують з насіння коричневого льону. Додавання кількох столових ложок льняної муки в денний раціон покриває потребу організму в жирних кислотах омега-3, а льняна клітковина добре регулює рівень холестерину. Льняна мука не втрачає своїх властивостей навіть при високих температурах, які використовуються при випічці кондитерських та хлібо-булочних виробів.

      Унікальною за своєю характеристикою є рисова мука. Одне з головних її переваг – це те, що вона не містить глютену і може бути використана у виробництві продуктів дитячого харчування. А зміст в рисовому борошні великої кількості замінних і незамінних амінокислот робить її справжньою криницею в харчуванні підростаючого організму.