Кошик
46 відгуків
продажа ингредиентов для пищевой промышленности.
+380680169404
+380680169404
+380505669323
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Горіхи

Горіх належить до унікальних рослин і має одночасно харчову, олійні, дубильну, лікарську, олійні, фарбувальну, декоративну, і косметичну цінність. Плоди горіхів застосовують у багатьох галузях промисловості. У кондитерській промисловості, наприклад, горіх використовують для виробництва начинок, цукерок, тортів, печива та інших виробів.

     Вирощування грецьких горіхів є  традиційним заняттям українців. Сприятливі погодні умови, простота догляду за деревами, харчова цінність плодів, активний попит на них, близькість до кордонів інших держав, що сприяло розширенню культури спочатку в західних і південно-західних районах країни, а пізніше – в центральних і південно-східних частинах України. В даний час наша країна  займає передові позиції у світі по вирощуванню волоських горіхів.

     Високі смакові якості має горіхове масло, яке є основою для подальшого виробництва на його основі високоцінних ароматичних сполук – рожевого, фіалкового, цитринового ефірних масел.

     Горіховий макуху використовують для виробництва кормів для тварин. Шрот після вичавлювання кедрового масла з ядра подрібнюється і використовується в якості смакової вітамінізованої добавки при приготуванні кондитерських та кулінарних страв.

     Всі частини горіхів мають інсектицидні і фітонцидні властивості, що допускає їх успішно використовувати в народній медицині. Тверда шкірка плодів горіха містять високу кількість дубильних речовин, це дає можливість використовувати їх при виготовленні виробів із шкіри. Медоносні бджоли збирають з горіхів дуже корисну пилок. Зеленувату оболонку плодів використовують для фарбування штучної і натуральної тканини в коричневий колір з різними відтінками.

     У виробництві парфумерії дуже часто використовують продукти переробки горіхового масла, між тим сама олія є відмінною основою при виготовленні високоякісних художніх фарб і в поліграфії. Відваром листя можна мити голову для надання волоссю красивого темного відтінку.

     Слід зазначити, що в південних регіонах нашої країни росте мигдаль, кісточку плода мигдалю називають мигдальний горіх, який, в залежності від сорту може бути гіркий або солодкий. Вживають у їжу використовують в харчовій промисловості саме солодкий мигдаль, а з кісточок гіркого мигдалю виготовляють мигдальне масло, яке в подальшому використовують для ароматизації напоїв і деяких харчових продуктів.

     Регулярне вживання в їжу будь-яких горіхів позитивно впливає на обмінні процеси в організмі і допомагає довше зберегти молодість і здоров'я.